Autochladničky.sk

Termoelektrická chladnička Waeco MyFridge MF 1F

Doporučená cena:  74,62 €

Cena bez DPH:  65,63 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 78,75 €

Popis autochladničky

Pitný režim na výbornú vám pomôže zabezpečiť vysoko trendová autochladnička na chladenie 1 – 1,5-litrovej fľaše. Termoelektrika ukrytá v jednofľašovom chladiacom boxe WAECO MyFridge MF-1F je tak skvelá, že ju budete chcieť len pre seba.

Elegantný box stavil na vynikajúce vlastnosti hliníka na povrchu aj vo vnútri. A práve ten sa stal rýchlym vodičom chladiaceho účinku až do 22 °C pod okolitú teplotu alebo ohrevu do +60 °C v tomto praktickom chladiacom boxe napájanom na 12/24 V, ktorý vám rád poslúži aj last minute.

Vysoko praktická mini chladnička WAECO MyFridge MF-1F je nenáročná na priestor a vo vozidle vysoko stabilná vďaka špeciálnemu upevneniu pomocou šraubu v spodnej časti, takže vám už nehrozia žiadne rozliate nápoje pri prudkom brzdení či v zákrutách. Jednoducho ovládateľná prepínačom so svetelnou signalizáciou, ktorý zvládnete aj za jazdy. Hoci by ste nemali.

Vaše služobné cesty už nemusia byť utrpením v lete ani v zime. Rovnako vaše deti si môžu dať vhodne vychladený nápoj či zohriate mliečko kedykoľvek. Štýlový termoelektrický chladiaci box WAECO MyFridge MF-1F je ideálnym spoločníkom pre celú rodinu.