Autochladničky.sk

Termoelektrická chladnička Mobicool W40 AC/DC

Doporučená cena:  140,17 €

Cena bez DPH:  102,79 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 123,35 €

Popis autochladničky

Dovolenka je o dovoľovaní. Doprajte si aj vy dovolenku so všetkým, čo k tomu patrí. Prázdninový catering s asistenciou chladiaceho boxu Mobicool W40 AC/DC vám je k službám.

Pôsobivý 40-litrový box vám dovolí dovoľovať si vo veľkom. Napojený na 12/ 24/ 230 V vychladí vaše dovolenkové občerstvenie aj zásoby do príjemných 18 °C pod okolitú teplotu.

Modro-šedý chladiaci elegán je navyše poriadkumilovný a pragmaticky vynachádzavý. Svoj veľkorysý interiér delí vyberateľnými mriežkami na viac častí, rovnako ako veko, ktoré sa vďaka tejto funkčnej vlastnosti otvára presne tam, kde to práve potrebujete. Takto zabraňuje úniku chladu a otepľovaniu vnútorného prostredia, čím dokáže zachovať príjemnú klímu v interiéri boxu dlhšie, navyše bez ďalšieho nabíjania, teda (s)potreby energie.

Okrem primárneho chladenia má chladiaci box Mobicool W40 AC/DC dôkladne premyslený aj transport do vášho dovolenkového cieľa. Praktické kolieska a výsuvná postranná rukoväť určená na ťahanie aj prenos vám to uľahčia ako sa len bude dať. A vy si môžete skutočne len dovoľovať.