Autochladničky.sk

Termoelektrická chladnička Mobicool K26 AC/DC

Doporučená cena:  75,64 €

Cena bez DPH:  55,47 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 66,56 €

Popis autochladničky

Plánujete aktívne prázdninové dobrodružstvo mimo domu? Praktický termoelektrický box Mobicool K26 AC/DC je pripravený kedykoľvek vyraziť. Stačí naplniť jeho 25-litrový objem vašimi obľúbenými pochúťkami a nápojmi, o ostatné sa postará sám.

Vašu spokojnosť na druhú zabezpečí vďaka svojim funkčným vlastnostiam, ktoré svoju ľahkú váhu (4 kg) berú dvojnásobne zodpovedne. 2-cestné napájanie na 12/ 230 V vo vozidle aj mimo neho sa stará o príjemné osvieženie do 18 °C pod okolitú teplotu počas jazdy aj na chate, v apartmáne či karavane.

Dvojitá ventilácia má na starosti rýchle a konštantné chladenie a vysoko kvalitná izolácia z polyuretánu (systém K-Iso) zabraňuje úniku chladu z boxu, čím udržiava čerstvosť potravín a hygienu v interiéri na požadovanej úrovni.

Dvojnásobne snaživá je aj rukoväť, ktorá slúži aj ako zámok či podpora veka, ktoré rafinovane ukrýva kábel počas prenosu a uskladnenia. Termoelektrický box Mobicool K26 AC/DC je skrátka vybavený tak, aby bol kedykoľvek pripravený na cestu.