Autochladničky.sk

Termoelektrická chladnička Mobicool G30 DC

Doporučená cena:  85,72 €

Cena bez DPH:  62,86 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 75,43 €

Popis autochladničky

Zacielené na design. Aj tak možno charakterizovať neprehliadnuteľný look autochladničky Mobicool G30 DC, ktorá dodá vašej batožine sviežosť už svojím výzorom. Veko v tvare kapoty auta vo sviežej žlto bielej kombinácii jasne svieti na čiernom 29-litrovom boxe. No nie je to len o peknom obale. Rovnako potešiteľný je aj jej výkon.

Napojená na 12 V vo vozidle vaše zásoby vychladí zrýchlene do 18 °C pod okolitú teplotu pomocou dvojitého ventilačného systému na rýchlejšie rozprúdenie chladného vzduchu. Tak si vaše osvieženie na cestách môžete vychutnávať nielen štýlovo, ale aj takmer na počkanie.

Jednoduchý a účelný interiér s praktickou výškou na 2-litrové fľaše je navyše optimálne ľahký (4 kg), vďaka čomu je vhodný na prenos nielen na začiatku či konci vašej cesty, ale aj kedykoľvek počas nej. Na piknik, pláž, do dielne či garáže, termoelektrický chladiaci box Mobicool G30 DC si vďaka viacfunkčnej rukoväti prenesiete na každé svoje obľúbené miesto. Rúčka slúži zároveň ako podpora aj fixácia veka počas použitia i prevozu autochladničky, takže štýlový box je navyše univerzálny a nápomocný pri manipulácii. A vaše cesty s ním budú pohodlne osviežujúce.