Autochladničky.sk

Termoelektrická chladnička Mobicool G30 AC/DC

Doporučená cena:  94,79 €

Cena bez DPH:  69,51 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 83,41 €

Popis autochladničky

Doprajte vašej autochladničke možnosť vyniknúť. Štýlovo aj farebne neprehliadnuteľná, výkonom spoľahlivá autochladnička Mobicool G30 AC/DC určite nepatrí medzi šedé myšky aj napriek čiastočne šedej kombinácii. Zaujímavý tvar veka v svietivo žltej farbe ju značne odlišuje od ostatných nenápadných chladiacich boxov.

Termoelektrický chladiaci box Mobicool G30 AC/DC však svoju kariéru nestavia len na dizajne. Základnú chladiacu funkciu tiež zvláda k vašej spokojnosti. S duálnym napájaním na 12/ 230 V vychladí svoj objem 29 l zrýchleným režimom do 18 °C pod okolitú teplotu. Tak vaše rýchlostné prianie splní nielen vďaka designu motora, ale práve dvojitým ventilačným systémom chladenia.

Jeho rýchlosť oceníte hlavne pri krátkych trasách s častými zastávkami, kedy je váš čas nesmierne vzácny a osvieženie žiadané rýchlejšie ako z fast foodu. A osvedčil sa aj pri cestách na pláž, piknik či rybačku, na chatu aj do kempu. Praktická rukoväť určená nielen na prenos, ale aj fixáciu veka počas jazdy a jeho podporu v prípade použitia, spolu s jeho mušou váhou 4,3 kg vás pritom vôbec nezaťažia, práve naopak. Ani ich nepocítite.

Kdekoľvek vedú vaše cesty, autochladnička Mobicool G30 AC/DC vás bude rada sprevádzať a starať sa o vaše osviežujúce pohodlie.