Autochladničky.sk

Termoelektrická chladnička Mobicool G26 DC

Doporučená cena:  69,58 €

Cena bez DPH:  57,50 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 69 €

Popis autochladničky

Použiteľná nielen v kruhu moto fajnšmekrov, no svojím prevedením poteší hlavne tých. Termoelektrická autochladnička Mobicool G26 DC je svojím dizajnom navrhnutá tak, aby ladila k motoristickému výstroju. A svojou výbavou je kedykoľvek pripravená na víťazný okruh, kde s praktickým objemom 26 l rada nakŕmi aj váš tím.

Napojená na 12 V, s vysoko kvalitnou penovou izoláciou a dvojitým ventilačným systémom vychladí zásoby potravín a nápojov do 18 °C pod okolitú teplotu, navyše s moto rýchlosťou. Dostatočne vysoká na 2-litrové fľaše, ideálne ľahká na prenos (3,7 kg) a vysoko praktická pri transporte aj použití, termoelektrická autochladnička Mobicool G26 DC myslí na všetko. Univerzálna rukoväť nielen na prenos, ale aj fixáciu veka za pohybu a jeho podporu pri použití a tiež veko s krytom pre pripájací kábel sú detaily, ktoré potešia, keď by ste ich najmenej čakali.

No nemusíte byť len zástancami divokej jazdy, aby ste si mohli vychutnať jej výhody. Piknik, kúpalisko, pláž či služobná cesta, štýlový chladiaci box Mobicool G26 DC vám spríjemní každý pobyt na cestách.