Autochladničky.sk

Kompresorová chladnička Waeco CoolMatic CR 80 Chrome

Doporučená cena:  1148,57 €

Cena bez DPH:  713,58 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 856,29 €

Popis chladničky

Ak si potrpíte na pravé skvosty, kompresorová autochladnička zo série CoolMatic CR S vám ich dopraje v plnom prevedení. Trblietavý vzhľad v prípade tejto krásky nie je len povrchným efektom. Dvierka z ušľachtilej ocele sú realitou rovnako ako nepredstierané kompresorové chladenie a mrazenie.

Technicky a technologicky prispôsobená na prácu v teplotne náročnom prostredí podáva plný výkon aj pri teplote okolia +43 °C. A to už je úctyhodné. 80 l objemu vrátane 7,9-litrového mraziaceho boxu spoľahlivo uchová vaše potraviny a nápoje v plnohodnotnom stave počas celej vašej dovolenky. Regulovanie a optimálna distribúcia teploty jej vôbec nie sú cudzie, za čo vďačí nielen hermeticky uzavretému kompresoru, ale aj ďalším premysleným detailom. Bežne napojená na 12/ 24 V si v prípade nedostatku energie dokáže poradiť aj so solárnym zdrojom.

Elegancia sála aj z jej čistého bielo-modrého interiéru, ešte podporeného ľadovo-modrým osvetlením. Funkčné priečinky a police, držiak na fľaše z vnútra a oceľová nadčasovosť z exteriéru dodajú aj vašej mobilnej kuchyni ten správny šmrnc.