Autochladničky.sk

Kompresorová chladnička Waeco CoolMatic CD30W

Doporučená cena:  664,54 €

Cena bez DPH:  485 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 582 €

Popis chladničky

Riešite dilemu ako ušetriť obmedzený priestor a zároveň získať viac chladiacej kapacity? Zásuvková autochladnička WAECO CoolMatic CD 30W vám túto otázku zaručene zodpovie. Jednoducho zapadne do zabudnutého rohu či priečinku, ktorý razom zmení na chladiacu zásuvku, ktorá rada zväčší vaše potravinové rezervy o ďalších 30 l.

Prispôsobivý kompresor pritom môžete namontovať mimo zariadenia, až do vzdialenosti 1,5 m, čím je chladiaci box skutočne veľkorysý k vášmu minimalistickému priestoru. A pokiaľ by sa vám dnu predsa len nezmestila, vysoko prispôsobivú autochladničku WAECO CoolMatic CD 30W môžete využiť aj vo vonkajších skladovacích priestoroch.

Nielen vysoko priestorovo praktická, ale aj pohodlne jednoručne ovládateľná a bezpečne uzamknuteľná je autochladnička WAECO CoolMatic CD 30W, ktorá je prostredníctvom 12/ 24 V napojenia schopná vychladiť vaše tajné zásoby do - 2 °C. Kompaktný design a elegantný čelný panel zásuvky v bielom prevedení (k dispozícii aj v čiernej) sa tvári nenápadne a štýlovo zároveň. A o tom, že ukrýva chladené zásoby, viete len vy.