Autochladničky.sk

Kompresorová chladnička Waeco CoolMatic CD20

Doporučená cena:  604,03 €

Cena bez DPH:  442,14 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 530,57 €

Popis autochladničky

Nemáte dostatok miesta na mobilnú autochladničku, zato nevyužitých výklenkov a priečinkov je vo vašom karavane akosi priveľa? Získajte chladiaci priestor ako šibnutím čarovného prútika. Chladiaca zásuvka WAECO CoolMatic CD 20 len čaká na svoju príležitosť. Zabudujte ju do zabudnutého rohu alebo kamkoľvek, kde sa iný formát chladenia nezmestí. Môže to byť dokonca aj z exteriérovej strany. Chladiacu kompresorovú jednotku pritom môžete uskladniť úplne inde, napríklad v ďalšom nevyužitom priestore. Kompresorová zásuvka WAECO CoolMatic CD 20 obľubuje využívať nevyužiteľné.

Svojím chladiacim výkonom v rozpätí od +15 °C do +0 °C zachová 20 l potravín a nápojov v čerstvom a príjemne osviežujúcom stave. K efektívnej prevádzke plne hermeticky uzavretého termostatu s integrovanou elektronikou postačí napojenie na 12/ 24 V.

Čelný panel v nenápadnom čiernom prevedení (v ponuke aj v elegantne bielej verzii) je jednoducho ovládateľný jednou rukou a navyše vám vaše zásoby aj bezpečne uzamkne. Autochladnička WAECO CoolMatic CD 20 v zásuvkovej podobe je tak nielen vysoko praktickým, ale aj nenápadne bezpečným pomocníkom v mobilnej kuchyni.