Autochladničky.sk

Kompresorová chladnička Waeco CoolFreeze CF 80

Doporučená cena:  1309,92 €

Cena bez DPH:  1009,40 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 1211,28 €

Popis autochladničky

Mobilné mrazenie predstavuje novú generáciu spotrebičov, ktoré prostredníctvom dokonalej technológie dokážu vychladiť aj XXL objem potravinových zásob. Zväčšite si objem svojich zásob efektne a efektívne. Kompresorová autochladnička WAECO CoolFreeze CF 80 v maxi prevedení sa postará o slušné rezervy na relatívne početnú party.

79 l objemu aj 7-litrový samostatný priečinok účinne vychladených surovín a nápojov by malo stačiť. A pokiaľ nie, WAECO CoolFreeze CF ponúka ešte jedno XL navyše. Napojená na zdroj 12/ 24/ 100/ 240 V alebo premieňajúca solárnu energiu je kompresorová autochladnička WAECO CoolFreeze CF 80 skvelou voľbou na chatu, loď aj do karavanu. Nepohrdne ani záhradnou party, a tak si jej osviežujúci výkon môžete užívať skutočne kdekoľvek.

Hoci sama energeticky hladuje, funguje na plné obrátky a vy sa nechcenej hladovky obávať nemusíte. Unikátna CF elektronika je totiž navrhnutá presne za účelom optimálneho spaľovania energie v každom ohľade.

Priestranný interiér, stabilná konštrukcia aj detaily a mrazivá sviežosť až do -18 °C vám vykúzlia príjemné občerstvenie aj za nepríjemného počasia.