Autochladničky.sk

Kompresorová chladnička Waeco CoolFreeze CDF 46

Doporučená cena:  704,87 €

Cena bez DPH:  544,88 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 653,86 €

Popis autochladničky

Ešte viac priestoru pre ešte väčšie osvieženie ponúka autochladnička WAECO CoolFreeze CDF 46. Charakteristické črty a štíhla genetika zostávajú zachované aj pri zväčšenom objeme 39 l. A inak to nie je ani s vysoko účinnou kompresorovou technológiou zodpovedajúcou štandardom série CoolFreeze.

Parametre kompresorového chladiaceho boxu WAECO CoolFreeze CDF 46 sú potešiteľné, rovnako ako výhody, ktoré ponúkajú. Napojený na 12/ 24 V, nabitý modernou technológiou, chladí v rozmedzí do - 15 °Cpod teplotu okolitého vzduchu. Integrovaný šetrič prúdu a elektronický termostat s digitálnym ukazovateľom teploty robia z tohto chladiaceho boxu nielen vysoko výkonnú, ale aj optimálne šetrnú autochladničku vhodnú na dlhé trasy, do karavanu, na jachtu aj na party.

Priestranný a poriadkumilovný interiér autochladničky WAECO CoolFreeze CDF 46 rozčlenený na vyberateľný drôtený kôš a priečinok na čerstvé potraviny je prehľadne osvetlený interiérovým LED svietidlom. A pokiaľ by to nestačilo, odnímateľné veko umožní pozrieť sa na zásoby nielen s prehľadom, ale aj nadhľadom.