Autochladničky.sk

Absorpčná chladnička Dometic RMD 8505, záves dverí vľavo

Doporučená cena:  2167,06 €

Cena bez DPH:  1625 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 1950 €

Popis chladničky

Tak veľká ako sa len dá, je cestovná chladnička Dometic RMD 8505 navrhnutá do karavanu či autobusu, na dlhé cesty aj pobyty. XXL model potrebuje na ukrytie svojho 160-litrového objemu až dvoje dverí, ktoré účelne oddeľujú veľkorysý 30-litrový mraziaci priečinok od ostatnej chladiacej plochy. Dvere sa dajú otvárať podľa potreby priestoru buď vľavo alebo vpravo, v závislosti od modelu.

Dômyselne prepracované detaily skutočne potešia. Vyhrievanie rámu mraziaceho oddelenia nastavené na neprimŕzanie dvierok ku chladničke šetrí čas pri riešení tohto malicherného problému, ovládací panel v interiéri avizuje prípad núdze, špeciálny systém zachovania čerstvosti sa postará o zachovanie vitamínov dlhšie ako štandardne a ergonomické stojany do dverí zabránia vytekaniu každej kvapky.

Tolerantne tichý chod absorpčnej chladničky Dometic RMD 8505 na 12/230 V alebo plyn, navyše s automatickým voličom energie (AES), pritom ani nepostrehnete. A tak si váš pobyt na cestách môžete vychutnávať nielen priestorovo efektívne, či technicky moderne, ale pri tom všetkom aj maximálne pohodlne.