Autochladničky.sk Košík: 0 ks

Termoelektrická chladnička Waeco BordBar TF-14

Doporučená cena:  160,34 €

Cena bez DPH:  120,93 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 145,11 €

Popis mini autochladničky

Trávite dni na cestách a vhodné stravovanie nie je práve vašou silnou stránkou? Alebo často absolvujete výlety a prenos potravín v teplom období môže byť problematický? Vďaka termoelektrickej mini chladničke WAECO BordBar TF 14 modifikovanej na ľahko prenosnú chladiacu tašku to môžete jednoducho zmeniť. Dni za volantom či v prírode môžu byť tak osviežujúce ako si len viete predstaviť. Vynikajúco vychladené potraviny a nápoje (až do 25 °C pod okolitú teplotu) sú realitou bez prekážok.

Pri využití kvalitnej termoelektriky, 12 V zdroja a optimálnej izolácie budú vaše potraviny v objeme 14 l uchované v chlade dôkladne a dostatočne dlho. Praktická výška na 2-litrovú fľašu umožní transfer nápojov bez porušenia a nízka hmotnosť 4,6 kg sa vďaka prispôsobiteľnému ramennému popruhu prenáša pohodlne kamkoľvek. Vonkajšie uzatvárateľné priečinky sú prejavom poriadku a slúžia na uskladnenie drobností, pre ktoré nemusíte hľadať ďalší úložný priestor predstavujúci novú záťaž.

Chladiaca taška WAECO BordBar TF 14 v strieborno-čiernom prevedení pôsobí nenápadne, pritom ukrýva cenné vlastnosti, ktoré v tropickom období určite oceníte.