Autochladničky.sk Košík: 0 ks

Termoelektrická chladnička Waeco BordBar TC-21 ISO

Doporučená cena:  402,35 €

Cena bez DPH:  285,01 €

1 ks skladom u výrobcu Expedujeme 27.6. Dodanie do 2.7.

Naša cena s DPH: 342,01 €

Popis mini chladničky

Pripútajte si svoj palubný bar bezpečne ako dieťa, odvďačí sa vám dôkladne vychladenými či ohriatymi pochúťkami kedykoľvek na ne dostanete chuť. Termoelektrická mini chladnička WAECO BordBar TC 21 ISO je konštruovaná na systém bezpečnostného zaistenia ISOFIX, rovnako ako detské sedačky. Preto kamkoľvek cestuje s vami, jednoducho ju pripútate a neriskujete žiadne straty zásob, znečistenie vozidla či úraz.

Okrem istého zaistenia vám tento praktický chladiaci box s objemom 20 l poskytne aj mnoho ďalších neoceniteľných výhod. Chladenie a ohrev v jednom (až do 30 °C pod okolitú teplotu/ do +65 °C), navyše s možnosťou regulácie teploty až v siedmych stupňoch, poskytuje viacero možností osvieženia či zahriatia počas celého roka. Prepracovaná TC elektronika myslí aj na jednoduché ovládanie pomocou dotykového panela a navyše má dobre vyvinutú pamäťovú funkciu, vďaka ktorej je vaše ďalšie dieťa skutočne poslušné – bez reptania si totiž ukladá najpoužívanejšie nastavenia.

Pri tomto chvályhodnom výkone a napojení na 12/ 24/ 230 V však energiou vôbec nemrhá, práve naopak. Narába s ňou veľmi premyslene a šetrne, v čom mu pomáha aj dynamické odvetrávanie. 6-kilový chladiaci box WAECO BordBar TC 21 ISO odnesiete aj odveziete jednoducho na súkromné aj obchodné cesty, na piknik, rybačku či dovolenku. Každú cestu vám rád spríjemní.