Autochladničky.sk Košík: 0 ks

Termoelektrická chladnička Waeco BordBar TB-15

Doporučená cena:  150,25 €

Cena bez DPH:  117,23 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 140,68 €

Popis autochladničky

Povýšte cestovné chladenie na prakticky dizajnovú záležitosť. Chladiaci a mraziaci box obohatený o výhrevnú funkciu je okrem vysokej funkčnosti aj vzhľadovo atraktívny. Tvári sa ako opierka na ruku, no jeho výkon zďaleka presahuje túto prozaickú vecičku, hoci rád poslúži aj v tomto smere.

15-litrová autochladnička WAECO BordBar TB 15 ukrýva vynikajúcu termoelektriku zabezpečujúcu chladenie aj ohrev v jednom boxe. Napojená na 12 V vychladí vaše letné zásoby do 20 °C pod okolitú teplotu, prípadne ohreje tie zimné do +65 °C. Svoju vysnívanú dovolenku s ideálnym osviežením si tak môžete vychutnávať celoročne.

Pohodlný tvar a nízka hmotnosť 5,2 kg vám umožnia bezproblémové prenášanie, zapustený výklenok vo veku zas jednoduché otváranie jednou rukou. Štýlový palubný bar nekolíše výkonom, ani počas jazdy, kedy je pomocou výsuvných konzol v spodnej časti boxu zasunutý pod opierku sedadla a pevne pripútaný bezpečnostným pásom. Či už ako spolujazdec vpredu alebo deliaci panel medzi zadnými sedadlami, autochladnička WAECO BordBar TB 15 vám spríjemní vašu cestu na piknik aj výlet či každodenné služobné povinnosti.