Autochladničky.sk Košík: 0 ks

Termoelektrická chladnička Mobicool G35

Cena bez DPH:  139,76 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

167,71 €

Popis autochladničky

Štýlový styling ovplyvnený motošportom sa zjavne podpísal aj na tento chladiaci box. Termoelektrická autochladnička Mobicool G35 je ďalšou z radu motoristických fanúšikov. Tmavosivé telo s rumba-červeným vekom a výrazným detailom ventilátora ako aj poklopu na fľaše spestrí aj vašu motoristickú výbavu.

35-litrová termoelektrická autochladnička duálne napájaná na 12/ 230 V vo vozidle aj mimo neho, vychladí všetky potrebné motoristické zásoby do 18 °C pod okolitú teplotu a v prípade potreby ich aj ohreje do +65 °C. K nápojom sa dostanete veľmi rýchlo aj v kritických situáciách, navyše bez zbytočného otepľovania ostatných zásob. Špeciálny fľašový uzáver na veku umožňuje otvoriť len otvor prispôsobený na fľašu, ostatné sa bez rušenia chladí ďalej. Už žiadne bezhlavé preberanie a prehŕňanie sa, v chladiacom boxe Mobicool G35 idete na istotu.

Praktické postranné rúčky a 2 kolieska pre jednoduchý transport vám umožnia dostať do cieľa aj ťažší náklad jednoducho a pohodlne. A tak či s vetrom vo vlasoch alebo s nohami pevne na zemi, s autochladničkou Mobicool G35 sa môžete vždy cítiť osviežujúco.