Autochladničky.sk Košík: 0 ks

Kompresorová chladnička Waeco CoolMatic CRD 50S

Doporučená cena:  1289,75 €

Cena bez DPH:  966,67 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 1160 €

Popis autochladničky

Tak jednoduché ako sa len dá. Vaše potraviny a nápoje teraz stačí len zasunúť do správneho priečinku, o ostatné sa postará zásuvková autochladnička WAECO CoolMatic CRD 50S. Pohodlný spôsob efektívneho využitia priestoru v dovolenkovom vozidle sa vám zapáči na prvý pohľad aj vďaka jej prémiovému designu z ušľachtilej ocele. Ale nielen kvôli tomu.

Kompresorová autochladnička WAECO CoolMatic CRD 50S vás totiž nielen štýlovo oboznamuje so svojím 50-litrovým obsahom výdatne vychladeným do -15 °C. Ona ho aj efektívne usporiada, buď do chladiaceho priestoru alebo mraziaceho priečinku, bezpečne zaistí pomocou konzoly proti vypadnutiu pri manipulácii a navyše osvetlí chladným modrým osvetlením pre ešte lepší efekt. Elegantná zvon aj zdnu oživí každú mobilnú kuchyňu.

Napojená na 12/ 24 V, prispôsobená aj na solárnu energiu, je šetrná a kompresorovo efektívna zároveň. Svojou veľkosťou je autochladnička WAECO CoolMatic CRD 50S ideálna aj pre menšie vozidlá a vysoko kvalitným prevedením aj pre vysoké nároky externej kuchyne.