Autochladničky.sk Košík: 0 ks

Kompresorová chladnička Waeco CoolMatic CR 80S

Doporučená cena:  1169 €

Cena bez DPH:  835 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 1002 €

Popis autochladničky

S týmto designom zaručene zabodujete. Kompresorová autochladnička Waeco CoolMatic CR 80S je jednoducho cool po stránke štýlu i výkonu. A prémiové prevedenie samozrejme ponúka prémie rôzneho typu.

Znamenitý hermeticky uzavretý kompresor spoľahlivo pracuje pri napojení na 12 V/ 24 V DC, no nezľakne sa ani výpadku energie, nakoľko autochladnička Waeco CoolMatic CR 80S je prispôsobená aj na solárny pohon. Optimalizované chladenie je nastaviteľné i regulovateľné po viacerých stránkach. Normálne alebo hlboké chladenie, adekvátne rozdelenie teploty pomocou výparníku i odtok kondenzátu na zadnej stene či vetracia funkcia dverí sa starajú nielen o to, aby vaše potravinové zásoby boli vždy v skvelom stave, ale i o efektívne využitie energie a vašich prostriedkov.

Prémiový je i interiér. Plastové priehľadné modré doplnky na snehobielom podklade vyznejú skutočne coolovo. Zásuvka na ovocie a zeleninu, police, zásobník na vajíčka i chladné modré podsvietenie interiéru dodávajú autochladničke Waeco CoolMatic CR 80S neodolateľný look.

Jednoducho zabudovateľná do karavanového interiéru sa mu rovnako spoľahlivo prispôsobí ako vynikne, a to prostredníctvom 2 montážnych rámov na výber. Ak by vám jej facelift predsa len nepasoval, máte možnosť vymeniť aj dekoratívny panel.

Pre koho a kam je vhodná chladnička Waeco CoolMatic CR 80S

  • do prívesu i karavanu

Výhody autochladničky Waeco CoolMatic CR 80S

  • bežné napojenie na 12 V/ 24 V DC, aj na solárny pohon
  • 80 l chladenie, 7, 9 l mrazenie – samostatný priečinok
  • hmotnosť 23 kg
  • chladenie a mrazenie v rozpätí + 7 °C až - 12 °C pri vonkajšej teplote do 32 °C
  • hermeticky uzavretý kompresor s integrovanou riadiacou elektronikou
  • dvojitá funkcia dverí – zatvorenie i vetranie
  • odtok kondenzátu na zadnej strane