Autochladničky.sk Košík: 0 ks

Kompresorová chladnička Waeco CoolMatic CR 65 Chrome

Doporučená cena:  1088,07 €

Cena bez DPH:  785 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 942 €

Popis chladničky

Ako jedno z piatich prevedení trblietavej oceľovej série kompresorových autochladničiek z dielne WAECO je autochladnička WAECO CoolMatic CR 65S obľúbenou voľbou karavanistov. A oni zaručene vedia, prečo.

Najvyšší chladiaci výkon aj pri extrémnych exteriérových teplotách do +43 °C je výsadou hermeticky uzavretého kompresora integrovaného do tejto autochladničky, fungujúceho na 12/24 V, prípadne solárny pohon. Pozoruhodná regulácia a distribúcia teploty zabezpečuje chladenie a mrazenie na správnych miestach.

S objemom 64 l, v rámci ktorých sa nájde aj 7,2-litrový samostatne izolovaný mraziaci priečinok, je autochladnička WAECO CoolMatic CR 50S ideálna aj do menšieho karavanu. Efektívne riešený interiér disponuje vyberateľnými policami, priečinkom na zeleninu a stojanom na fľaše vo dverách. Navyše na vaše zásoby vám dôkladne posvieti ľadovým interiérovým osvetlením.

Viacúčelové dvere autochladničky majú patentovaný dverový zámok, ktorý slúži nielen na dôsledné uzatvorenie, ale aj ventiláciu interiéru. Namontovať ich môžete z výhodnejšej strany a ovládať pomocou efektného zapusteného úchytu. Nadčasové oceľové prevedenie autochladničky WAECO CoolMatic CR 65S zaručene spríjemní vašu mobilnú kuchyňu a jej výkon vašu dovolenku v karavane.