Autochladničky.sk Košík: 0 ks

Kompresorová chladnička Waeco CoolMatic CR 50 Chrome

Doporučená cena:  1007,39 €

Cena bez DPH:  627,86 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 753,43 €

Popis chladničky

Pôsobivý chladiaci výkon v extrémnych tropických teplotách podávajú kompresorové autochladničky WAECO zo série CoolMatic CR S. A navyše pri tom aj dokonale vyzerajú. Patrí medzi ne aj autochladnička WAECO CoolMatic CR 50S s objemom 48 l - v porovnaní so svojimi sériovými kolegyňami malá, no výkonnostne rovnako šikovná.

Čerpajúca energiu zo zdroja 12/ 24 V, prípadne solárneho zdroja, dokáže fungovať na plné obrátky aj pri +43 °C okolitého prostredia. Na jej výkone to pritom vôbec nepocítite, nakoľko jej hermeticky uzatvorený kompresor si vysoké teploty nepripúšťa. Navyše má vo vnútri integrovaný dodatočný výparník, ktorý sa stará o optimálnu distribúciu teploty za každého počasia. Chladenie ani hlboké mrazenie pre autochladničku WAECO CoolMatic CR 50S preto nie je žiadny problém.

Funkčný chladiaci priestor účelne členený odkladacími policami a priečinkami na zeleninu obsahuje aj separátny 5-litrový mraziaci priečinok a premyslene využíva aj priestor dverí. Stojan na fľaše a priehradka na vajíčka udržia na mieste všetko potrebné aj počas jazdy karavanu. A pri dverách ešte zostaneme. Pánty dverí autochladničky je možné namontovať z ktorejkoľvek strany, podľa aktuálnych priestorových možností. Dvojitý zámok zamedzí akémukoľvek nežiadanému otvoreniu a svoju funkciu plní aj v oblasti ventilácie. Estetický oceľový vzhľad dverí je pri tom všetkom dizajnovou bodkou na záver. No určite nielen kvôli nej by autochladnička WAECO CoolMatic CR 50S na vašej ceste na tropickú dovolenku nemala chýbať.