Autochladničky.sk Košík: 0 ks

Kompresorová chladnička Waeco CoolMatic CR 140 Chrome

Doporučená cena:  1461,18 €

Cena bez DPH:  1065,72 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 1278,86 €

Popis chladničky

Nadčasovosť ukrytá v oceli dodá každej kuchyni exkluzívny lesk. Aj karavanovej či lodnej. Autochladnička WAECO CoolMatic CR 140S s objemom 136 l pochádza zo série ušľachtilých oceľových krások, ktoré sa starajú o váš potravinový komfort aj skvelý interiérový dizajn.

Prepracovaná chladiaca technológia postavená na hermeticky uzatvorenom kompresore, bezkonkurenčnom odvádzaní kondenzu a dôslednej ventilácii zabezpečujú jej efektívnu prevádzku aj v tropickom prostredí. Navyše v triede A+. Globálne použiteľný model autochladničky WAECO CoolMatic CR 140S je prispôsobený na akýkoľvek prívod jednosmerného prúdu na svete. Takže váš dovolenkový cieľ môže ležať skutočne kdekoľvek.

Nielen technické pozadie, aj interiérové popredie je na vysokej úrovni. Vaše prázdninové zásoby sa v žiarivo bielej v kombinácii s priehľadnými modrými doplnkami určite nestratia. A to ani v tme, kedy vám na ne posvieti trendovým ľadovo-modrým vnútorným osvetlením. Funkčné odkladacie priečinky, 2 zásuvky na zeleninu, samostatný izolovaný mraziaci box na 11,5 l mrazených pochúťok a dvere so stojanom na fľaše a dverovými policami využívajú každý cm2 priestoru.

Maximálna jednoduchosť a oceľová klasika dverového panelu autochladničky WAECO CoolMatic CR 140S dodá aj vašej kuchyni na jachte či v karavane ten správne ušľachtilý look.