Autochladničky.sk Košík: 0 ks

Kompresorová chladnička Waeco CoolMatic CR 110 Chrome

Doporučená cena:  1239,33 €

Cena bez DPH:  904,28 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 1085,14 €

Popis chladničky

Štýlové zariadenie karavanu už dávno nie je minulosťou. Ak si potrpíte na vzhľad vašej mobilnej kuchyne, prémiový design trblietavej ocele na funkčnom solitéri je presne to, čo potrebujete. A autochladnička WAECO CoolMatic CR 110S vám to dodá spolu s majstrovským výkonom.

Znamenitý hermeticky uzatvorený kompresor konštruovaný na 12/24 V a extrémne teplotné podmienky si vystačí aj so solárnym zdrojom. Chladí a mrazí dokonale, šetrne a bezpečne. Prevádzkové detaily sa starajú o optimálny výkon a vašu spokojnosť bez starostí. Objem 108 l spolu s mraziacim priečinkom v objeme 10,2 l uchová čerstvosť a prirodzenú chuť potravín pre celú rodinu, počas celej dovolenky.

Vynaliezavé detaily myslia skutočne na všetko, no v prvom rade na vaše pohodlie. Žiarivo biely interiér s priehľadnými modrými priečinkami ešte podčiarkuje svoju jedinečnosť chladným modrým osvetlením. Dvere účelne využiteľné zvnútra a oceľovo efektné zvonku dôsledne tesnia, odvetrávajú aj uzamykajú všetko dôležité. Navyše sa môžu otvárať sprava aj zľava, podľa osadenia pántov a vašich priestorových možností.

Pre ešte lepší vzhľad vašej kuchyne je možné autochladničku WAECO CoolMatic CR 110S nainštalovať nielen štandardne, ale aj so zapusteným rámom. A vtedy je to už naozaj cool.