Autochladničky.sk Košík: 0 ks

Kompresorová chladnička Waeco CoolFreeze CFX 65DZ

Doporučená cena:  1108,24 €

Cena bez DPH:  924,93 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 1109,92 €

Popis autochladničky

Výrazne posunuté hranice vlastností mobilných mraziacich boxov predstavuje WAECO v sérii CoolFreeze CFX DZ. Neuveriteľne pokrokovú technológiu ponúka chladiaci a mraziaci box WAECO CoolFreeze CFX 65DZ, ktorého veľkou prednosťou je chladenie a hlboké mrazenie naraz v jednom boxe. Skutočne nekompromisné riešenie využiteľné v kamióne, inej nákladnej preprave, pri mrazení potravín na cestách aj za extrémnych podmienok či na dovolenke.

Hermeticky uzavretý kompresor s integrovanou riadiacou elektronikou CFX a termostatom dokáže priestrannú, 53-litrovú chladiacu zónu s deliacou mriežkou na udržanie poriadku, vrátane 17-litrového mraziaceho priečinku, vychladiť aj zamraziť do -22 °C súčasne.

12/ 24/ 100/ 240 V alebo solárny zdroj sa pritom postará o neobmedzené fungovanie, pri obmedzenom príjme energie. Chladiaci a mraziaci box WAECO CoolFreeze CFX 65DZ totiž nielen vysoko efektívne chladí a mrazí, on pri tom všetkom aj šetrí. Energetická trieda A+ a 35%-ná úspora energie sú prednosťami na zváženie.