Autochladničky.sk Košík: 0 ks

Kompresorová chladnička Waeco CoolFreeze CFX 65

Doporučená cena:  1007,39 €

Cena bez DPH:  845,13 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 1014,16 €

Popis autochladničky

Ak vaše cesty vedú do kempu či karavanu, na loď, jachtu alebo na iné energeticky aj poveternostne náročné trasy, kompresorová autochladnička WAECO CoolFreeze CFX 65 vám ich dokáže povzbudivo spríjemniť. A vaša cesta za mrazivým dobrodružstvom tak môže začať.

Objemný 60-litrový chladiaci a mraziaci box s vysoko efektívnou technológiou zabezpečujúcou mobilné mrazenie, ktoré tu ešte nebolo, sa rád stane vaším spoľahlivým spoločníkom v oblasti uchovávania potravín v bezchybnom stave. Chladí aj mrazí až do -22 °C bez ohľadu na aktuálnu okolitú teplotu, čo je veľkou výhodou hlavne pri cestách nielen do južných oblastí. Slnečné počasie mu navyše vôbec neprekáža, práve naopak, rád sa nabije solárnou energiou, čo ho robí nezávislým na energetickom zdroji 12/ 24/ 100/ 240 V. Vďaka silnej a účinnej izolácii ako aj inovatívnej elektronike CFX dokáže so svojou energiou narábať vynaliezavo a úsporne od zapnutia, cez turbochladenie, až do sporiaceho režimu.

Robustný kompresorový chladiaci box WAECO CoolFreeze CFX 65 so zosilnenými rohmi a oceľovými pántmi je tak nielen trvácny, ale aj výkonnostne prezieravý a skrátka nekompromisný v každom smere.