Autochladničky.sk Košík: 0 ks

Kompresorová chladnička Waeco CoolFreeze CFX 40

Doporučená cena:  825,88 €

Cena bez DPH:  693,50 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 832,20 €

Popis autochladničky

Pokiaľ sa chystáte do extrémnych teplotných podmienok, autochladnička WAECO CoolFreeze by vám jednoznačne nemala chýbať. Akýkoľvek formát zvolíte, vždy poslúži kompresorovo spoľahlivo a osviežujúco mrazivo. Kdekoľvek, kde potrebujete chladené či mrazivé osvieženie a energiu, je vám autochladnička WAECO CoolFreeze CFX 40 k službám. Vaše dovolenkové i služobné zásoby sa vďaka jej efektívnemu kompresorovému chladeniu či mrazeniu do -22°C neskazia ani v tropických horúčavách, do ktorých je navrhnutá.

Priestranný 38-litrový interiér so samostatným priečinkom 7 l a vyberateľným košom s deliacou mriežkou sa postarajú o poriadok vo vašich zásobách počas cesty aj pobytu.

Či jej zabezpečíte pohon na 12/ 24/ 100/ 240 V alebo solárny, vždy bude rovnako výkonná aj šetrná. Vďaka hi-tech systému CFX totiž dokáže regulovať svoju spotrebu aj výkon úplne sama. Samozrejme aj vám poskytne možnosť zasiahnuť a nastaviť teplotu podľa vašich predstáv. Navyše si vaše požiadavky dôkladne zapamätá pre nasledovné použitie. Žiadne dohováranie na x-krát. Kompresorový chladiaci a mraziaci box WAECO CoolFreeze CFX 40 poslúcha ihneď.