Autochladničky.sk Košík: 0 ks

Kompresorová chladnička Waeco CoolFreeze CFX 35

Doporučená cena:  755,29 €

Cena bez DPH:  637,64 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 765,17 €

Popis autochladničky

Chladenie v kritických situáciách je prekonané. WAECO prichádza s technológiou, ktorá si poradí za každých okolností. Elektronika CFX je stavaná na extra výkon pri súčasnej úspore energie až do 35%, čo je ekonomicky aj ekologicky potešiteľná správa.

Kompresorová autochladnička WAECO CoolFreeze CFX 35 bezproblémovo schladí aj hlboko zmrazí (až do -22 °C) 32 l zásob, skladne usporiadaných aj vďaka praktickému 4,5-litrovému priečinku pre čerstvé potraviny. Funguje napojená na zdroj 12/ 24/ 100/ 240 V, no v prípade jeho neprítomnosti si vystačí aj so solárnou energiou. Navyše pomocou praktického USB výstupu jej kompresor nabije aj váš mobilný telefón či MP3 prehrávač.

Inteligentné usmerňovanie prevádzky na jemný štart, turbochladenie či šetrný režim spolu so spoľahlivou izoláciou sú predpokladmi napĺňajúcimi jej úsporné opatrenia. Digitálny displej s dobrou pamäťou umožňuje mať dokonalý prehľad o aktuálnom stave.

Vyberateľný drôtený kôš vám uľahčí nielen manipuláciu s potravinovým obsahom, ale aj čistenie boxu. A vášmu mrazivému výletu už nič nestojí v ceste.