Autochladničky.sk Košík: 0 ks

Kompresorová chladnička Waeco CoolFreeze CF 110

Doporučená cena:  1380,50 €

Cena bez DPH:  1058,06 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 1269,67 €

Popis autochladničky

Optimálne riešenie pre uspokojenie vašich cateringových požiadaviek mimo domu predstavuje cestovná autochladnička nadrozmernej veľkosti. Energetickú triedu A+ a XXL rozmery v mobilnom prevedení ponúka kompresorový chladiaci box WAECO CoolFreeze CF 80, ktorý vás určite nenechá (c)hladnými.

Dostatočne veľký objem 105 l vrátane 13-litrového samostatného priečinku statočne vychladených či dokonca do -18 °C zmrazených zásob vám ponúkne aj na teplotne či organizačne náročných podujatiach.

Pomocou zdroja 12/ 24 V a 100 – 240 V je použiteľná vo vozidle aj mimo neho, pri slnečnom počasí zdroj ani nepotrebuje. Prispôsobená na solárnu prevádzku je nielen ohľaduplne ekologická, ale aj energeticky ekonomická, v čom jej pomáha aj špeciálna elektronika CF s jemným štartom a turbochladením dôkladne ovládajúca zásady úsporného režimu.

Veľkorysý interiér s vyberateľným potravinovým košom, vnútorným osvetlením a odnímateľným vekom je ľahko dostupný a udržiavateľný, kým jednoduchý tvar a postranné madlá na prenos pôsobia minimalisticky účelne.