Autochladničky.sk Košík: 0 ks

Absorpčná chladnička Dometic RML 8555, záves dverí vľavo

Doporučená cena:  2116,64 €

Cena bez DPH:  1542,14 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 1850,57 €

Popis chladničky

Veľkokapacitný model na palube osviežujúci nielen vaše potravinové zásoby, ale aj vašu mobilnú kuchyňu, sa volá Dometic RML 8555. Super tichý chod technicky vylepšenej absorpčnej jednotky obohatený o moderné interiérové vymoženosti vás príjemne naladí.

Veľkorysý objem 189 l, prípadne 179 + 33 l s mraziacim priečinkom, si prekvapivo vystačí s jednými dverami a šírkou 525 mm. Chladnička Dometic RML 8555 má navyše premyslené aj možnosti otvárania dverí – vpravo alebo vľavo, aby sa tak čo najviac prispôsobila vašej mobilnej kuchyni.

Napojená na 12/23 V, prípadne plyn, regulovateľná šikovným automatickým voličom energie, nielen dôkladne chladní a mrazí do -12 °C aj keď sa okolie roztápa, ona navyše termostaticky reguluje teplo pre jeho lepšie využitie.

Dotykový ovládací panel a dôvtipne patentované interiérové prvky ako ľahko vyberateľný mraziaci box, zaistenie dverí s možnosťou odvetrania či ergonomické stojany proti vytekaniu, robia manipuláciu v kuchyni bezproblémovou a váš pobyt mimo domu bezstarostným.