Autochladničky.sk Košík: 0 ks

Absorpčná chladnička Dometic RMD 8555, záves dverí vľavo

Doporučená cena:  2237,65 €

Cena bez DPH:  1677,50 €

Momentálne nedostupné, informujte sa

Naša cena s DPH: 2013 €

Popis chladničky

Dvoje dverí v interiéri v elegantnom striebornom vzhľade určite zapôsobia na každého návštevníka vášho dovolenkového karavanu. XXL cestovná chladnička Dometic RMD 8555 za nimi ukrýva nielen pokrokovú absorpčnú technológiu chladenia, ale aj dômyselné priestorové riešenia a navyše dobre vyzerá.

Štedrý interiér s maxi objemom až 190 l s oddeleným, samostatnými dverami otvárateľným mraziacim priečinkom, mimochodom aktuálne najväčším na trhu (35 l), poskytuje rovnaké pohodlie ako domáce chladničky. Systém zachovania čerstvosti oceníte na dlhých cestách a v letných horúčavách, flexibilitu políc pri rôznych objemoch a rozmeroch zásob, praktické zásuvky na ovocie a zeleninu pri príprave ľahkých šalátov a skvelé využitie dverového priestoru s ergonomickými stojanmi pri skladovaní nielen fliaš.

Praktická možnosť otvárania dverí vľavo alebo vpravo optimálne využije priestor, ktorého nikdy nie je dosť, obzvlášť pri extra objemoch. Automatický volič energie (AES) vás zas rád odbremení od výberu najefektívnejšieho zdroja (12/230 V, plyn), aby bol váš prázdninový maxi objem zásob vychladený nielen dôkladne, ale aj energeticky úsporne.